Plugins - Contact Form 7 - Stable (latest release) - en to ca translation catalogue (314 entries)

en: It is not allowed to use files outside the wp-content directory.
ca: No es permet utilitzar fitxers fora del directori de wp-content.

en: Make this checkbox optional
ca: Fes aquesta casella de selecció opcional

en: Professional Services
ca: Serveis professionals

en: Support Forums
ca: Fòrums de suport

note: translators: 1: FAQ, 2: Docs ("FAQ & Docs")
en: %1$s &#38; %2$s
ca: %1$s i %2$s

en: Here are some available options to help solve your problems.
ca: Aquí hi ha algunes opcions disponibles per ajudar-vos a solucionar els problemes.

en: Do you need help?
ca: Necessiteu ajuda?

en: Condition
ca: Condició

en: Not consented
ca: No consentit

en: Consented
ca: Consentit

en: Sending mail has been aborted.
ca: L'enviament del correu s'ha cancel·lat.

en: You can edit messages used in various situations here. For details, see %s.
ca: Aquí podeu editar els missatges utilitzats en vàries situacions. Per a més detalls, mireu %s.

en: Editing Messages
ca: S'estan editant els missatges

en: You can edit the mail template here. For details, see %s.
ca: Aquí podeu editar la plantilla de correu. Per detalls, mireu %s.

en: You can edit the form template here. For details, see %s.
ca: Aquí podeu editar la plantilla del formulari. Per a més detalls, mireu %s.

en: Editing Form Template
ca: Plantilla d'edició de formulari

note: translators: screen reader text
en: (left and right arrow)
ca: (fletxes esquerra i dreta)

note: translators: 1: ◀ ▶ dashicon, 2: screen reader text for the dashicon
en: %1$s %2$s keys switch panels
ca: les tecles %1$s %2$s canvien el panell

note: translators: screen reader text
en: (configuration error)
ca: (error de configuració)

en: How to resolve?
ca: Com resoldre-ho?

en: Your donation will help encourage and support the plugin&#8217;s continued development and better user support.
ca: La vostra donació ajudarà a encoratjar i recolzar el desenvolupament de l'extensió i millorar el suport a l'usuari.

en: making a donation
ca: fer una donació

note: translators: %s: link labeled 'making a donation'
en: If you enjoy using Contact Form 7 and find it useful, please consider %s.
ca: Si us agrada Contact Form 7 i el trobeu útil d'ajuda, considereu %s.

en: It is hard to continue development and support for this plugin without contributions from users like you.
ca: És difícil continuar el desenvolupament i donar suport a aquesta extensió sense contribucions d'usuaris.

en: This contact form is available only for logged in users.
ca: Aquest formulari de contacte només està disponible per a usuaris registrats.

en: Deprecated settings are used.
ca: S'estan utilitzant ajustaments obsolets

note: translators: %s: link labeled 'Really Simple CAPTCHA'
en: To use CAPTCHA, you need %s plugin installed.
ca: Per utilitzar el CAPTCHA, necessiteu l'extensió %s instal·lada.

en: There was an error deleting the contact form.
ca: S'ha produit un error a l'esborrar el formulari de contacte.

en: You are not allowed to access the requested contact form.
ca: No teniu permisos per a accedir a aquest formulari de contacte.

en: The requested contact form was not found.
ca: No s'ha trobat aquest formulari de contacte.

en: You are not allowed to create a contact form.
ca: No teniu permisos per a crear un formulari de contacte.

en: Cannot create existing contact form.
ca: No s'ha pogut crear el formulari de contacte.

en: You are not allowed to access contact forms.
ca: No teniu permisos per a accedir als formularis de contacte.

en: Attachment file does not exist at %path%.
ca: No existeix aquest fitxer adjunt a %path%.

en: Invalid mailbox syntax is used in the %name% field.
ca: S'ha usat una sintaxi incorrecta en el camp %name%.

note: translators: %names%: a list of form control names
en: Unavailable names (%names%) are used for form controls.
ca: S'han usat noms no disponibles (%names%) per als controls de formulari.

en: There are invalid mail header fields.
ca: Hi ha camps de capçalera invàlids.

en: HTML tags are used in a message.
ca: S'han usat etiquetes HTML en un missatge.

en: Sender email address does not belong to the site domain.
ca: L'adreça de correu del remitent no pertany al domini del lloc web.

en: Invalid mailbox syntax is used.
ca: S'ha usat una sintaxi incorrecta.

en: There is a possible empty field.
ca: Pot ser que hi hagi un camp buit.

note: translators: %s: number of errors detected
en: %s configuration error detected | %s configuration errors detected
ca[0]: %s error de configuració detectat
ca[1]: %s errors de configuració detectats

en: %d configuration errors detected in this tab panel
ca: S'han trobat %d errors de configuració en aquesta pestanya del tauler

en: 1 configuration error detected in this tab panel
ca: S'ha detectat un error de configuració en aquesta pestanya del tauler

en: %d configuration errors detected
ca: %d error de configuraciós detectats

en: 1 configuration error detected
ca: S'ha detectat un error de configuració

en: There was an error saving the contact form.
ca: S'ha produit un error desant el formulari.

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s! Use %3$s instead.
ca: %1$s està <strong>obsolet</strong> des de la versió %2$s de Contact Form 7! Utilitzeu %3$s en el seu lloc.

note: translators: %s: link labeled 'Flamingo'
en: Install a message storage plugin before this happens to you. %s saves all messages through contact forms into the database. Flamingo is a free WordPress plugin created by the same author as Contact Form 7.
ca: Instal·leu una extensió d'emmagatzematge de missatges abans que us passi això. %s desa tots els missatges dels vostres formularis de contacte a la base de dades. Flamingo és una extensió de WordPress gratuïta creada pel mateix autor de Contact Form 7.

en: Contact Form 7 doesn&#8217;t store submitted messages anywhere. Therefore, you may lose important messages forever if your mail server has issues or you make a mistake in mail configuration.
ca: Contact Form 7 no emmagatzema enlloc els missatges enviats. Per tant, pot ser que perdeu missatges importants per sempre si el vostre servidor de correu té problemes o si cometeu un error en la configuració del correu electrònic.

en: Before you cry over spilt mail&#8230;
ca: Abans de plorar per haver perdut correus&#8230;

en: comment blacklist
ca: llista negra de comentaris

en: https://contactform7.com/comment-blacklist/
ca: http://contactform7.com/comment-blacklist/

note: translators: links labeled 1: 'Akismet', 2: 'reCAPTCHA', 3: 'comment blacklist'
en: Contact Form 7 supports spam-filtering with %1$s. Intelligent %2$s blocks annoying spambots. Plus, using %3$s, you can block messages containing specified keywords or those sent from specified IP addresses.
ca: Contact Form 7 és compatible amb el filtrat de spam de %1$s. El sistema intel·ligent de %2$s  bloca els molestos robots de correu brossa. A més, usant %3$s, podeu blocar missatges que continguin paraules clau específiques o que s'enviïn des d'adreces IP específiques.

en: Spammers target everything; your contact forms aren&#8217;t an exception. Before you get spammed, protect your contact forms with the powerful anti-spam features Contact Form 7 provides.
ca: Els spammers ho ataquen tot, i els vostres formularis de contacte no són una excepció. Abans de què us arribi spam protegiu els vostres formularis de contacte amb les potents característiques antispam que ofereix Contact Form 7.

en: Getting spammed? You have protection.
ca: Rebeu spam? Podeu protegir-vos.

en: Multiple form controls are in a single label element.
ca: Múltiples controls del formulari estan posats dins d'un únic element etiqueta.

en: FAQ about Configuration Validator
ca: Preguntes freqüents sobre el validador de la configuració

en: https://contactform7.com/configuration-validator-faq/
ca: http://contactform7.com/configuration-validator-faq/

en: The telephone number is invalid.
ca: El número de telèfon no és vàlid.

en: The URL is invalid.
ca: L'URL no és vàlid.

en: The e-mail address entered is invalid.
ca: La direcció de correu electrònic que has introduït no és vàlida.

en: The answer to the quiz is incorrect.
ca: La resposta a la pregunta no és correcta.

en: The number is larger than the maximum allowed.
ca: El nombre és més gran que el màxim permès.

en: The number is smaller than the minimum allowed.
ca: El nombre és menor que el mínim permès.

en: The number format is invalid.
ca: El format del número no és vàlid.

en: There was an error uploading the file.
ca: S'ha produït un error pujant el fitxer

en: The file is too big.
ca: El fitxer és massa gran.

en: You are not allowed to upload files of this type.
ca: No teniu permisos per pujar fitxers d'aquest tipus.

en: There was an unknown error uploading the file.
ca: Hi ha hagut un error desconegut pujant l'arxiu.

en: The date is after the latest one allowed.
ca: La data és posterior a la més tardana permesa.

en: The date is before the earliest one allowed.
ca: La data és anterior a la més primerenca permesa.

en: The date format is incorrect.
ca: El format de la data és incorrecte.

en: The field is too short.
ca: El camp és massa curt.

en: The field is too long.
ca: El camp és massa llarg.

en: The field is required.
ca: El camp és obligatori.

en: You must accept the terms and conditions before sending your message.
ca: Heu d'acceptar els termes i condicions abans d'enviar el missatge.

en: One or more fields have an error. Please check and try again.
ca: Un o més camps té un error. Si us plau reviseu-ho i torneu a intentar-ho.

en: There was an error trying to send your message. Please try again later.
ca: Hi ha hagut un error intentant enviar el vostre missatge. Si us plau intenteu-ho de nou més tard.

en: Thank you for your message. It has been sent.
ca: Gràcies pel vostre missatge. Ha estat enviat.

en: Misconfiguration leads to mail delivery failure or other troubles. Validate your contact forms now.
ca: Una configuració errònia provoca errors en l'enviament de missatges o altres problemes. Valida ara els teus formularis de contacte.

en: Validate Contact Form 7 Configuration
ca: Validar la configuració de Contact Form 7

en: https://contactform7.com/configuration-errors/
ca: http://contactform7.com/configuration-errors/

en: Configuration validation completed. No invalid contact form was found.
ca: La validació de la configuració ha estat completada. No s'ha trobat cap formulari de contacte no vàlid.

note: translators: %s: number of contact forms
en: Configuration validation completed. %s invalid contact form was found. | Configuration validation completed. %s invalid contact forms were found.
ca[0]: La validació de la configuració s'ha completat. S'ha trobat un formulari de contacte no vàlid.
ca[1]: La validació de la configuració s'ha completat. S'han trobat %s formularis de contacte no vàlids

en: Validate Configuration
ca: Valida la configuració

note: translators: %s: number of contact forms
en: Validate %s Contact Form Now | Validate %s Contact Forms Now
ca[0]: Valida el %s formulari de contacte
ca[1]: Valida els %s formularis de contacte

en: You are not allowed to validate configuration.
ca: No teniu permís per validar la configuració.

en: Please verify that you are not a robot.
ca: Si us plau, demostreu que no sou un robot.

en: Compact
ca: Compacte

en: Size
ca: Mida

en: Dark
ca: Fosc

en: Light
ca: Clar

en: Theme
ca: Tema

en: Generate a form-tag for a reCAPTCHA widget. For more details, see %s.
ca: Genera una etiqueta de formulari per a un giny reCAPTCHA. Per a més detalls, mireu %s.

en: To use reCAPTCHA, first you need to install an API key pair. For more details, see %s.
ca: Per utilitzar reCAPTCHA, primer heu d'instal·lar un parell de claus de l'API. Per a més detalls, mireu %s.

en: https://contactform7.com/recaptcha/
ca: http://contactform7.com/recaptcha/

en: For more details, see %s.
ca: Per a més detalls, mireu %s.

en: Configure Keys
ca: Configura les claus

en: To use reCAPTCHA, you need to install an API key pair.
ca: Per a utilitzar reCAPTCHA, necessiteu instal·lar un parell de claus de l'API.

en: Reset Keys
ca: Restableix les claus

en: Secret Key
ca: Clau secreta

en: Site Key
ca: Clau del lloc web

en: reCAPTCHA is a free service to protect your website from spam and abuse.
ca: reCAPTCHA és un servei gratuït per a protegir el teu lloc web d'spam i abusos.

en: Settings saved.
ca: S'ha desat la configuració.

en: Invalid key values.
ca: Valors de clau no vàlids.

note: Description of the plugin/theme
en: Just another contact form plugin. Simple but flexible.
ca: Un altre plugin de formulari de contacte. Simple però flexible.

note: Plugin URI of the plugin/theme
en: https://contactform7.com/
ca: http://contactform7.com/

note: translators: title of your first contact form. %d: number fixed to '1'
en: Contact form %d
ca: Formulari de contacte %d

en: Generate a form-tag for a multi-line text input field. For more details, see %s.
ca: Genera una etiqueta de formulari per a un camp d'entrada de text multilínia. Per a més detalls veieu %s.

en: text area
ca: Àrea de text

en: This field requires author's URL
ca: Aquest quadre de text requereix la URL de l'autor

en: This field requires author's email address
ca: Aquest camp de text requereix el correu electrònic de l'autor

en: This field requires author's name
ca: Aquest camp de text requereix el nom de l'autor

en: Text Fields
ca: Camps de text

en: https://contactform7.com/text-fields/
ca: http://contactform7.com/text-fields/

en: Generate a form-tag for a single-line telephone number input field. For more details, see %s.
ca: Genera una etiqueta de formulari per a un camp d'entrada de número de telèfon d'una sola línia. Per a més detalls veieu %s.

en: Generate a form-tag for a single-line URL input field. For more details, see %s.
ca: Genera una etiqueta de formulari per a un camp d'entrada d'URL d'una sola línia. Per a més detalls veieu %s.

en: Generate a form-tag for a single-line email address input field. For more details, see %s.
ca: Genera una etiqueta de formulari per a un camp d'entrada de correu electrònic d'una sola línia. Per a més detalls veieu %s.

en: Generate a form-tag for a single-line plain text input field. For more details, see %s.
ca: Genera una etiqueta de formulari per a un camp d'entrada de text d'una sola línia. Per a més detalls veieu %s.

en: tel
ca: telèfon

en: email
ca: correu electrònic

en: Telephone number that the sender entered is invalid
ca: El número de telèfon introduït no és vàlid

en: URL that the sender entered is invalid
ca: L'adreça URL introduïda no és vàlida

en: Email address that the sender entered is invalid
ca: L'adreça de correu electrònic introduïda no és vàlida

en: Label
ca: Etiqueta

en: Submit Button
ca: Botó d'enviament

en: https://contactform7.com/submit-button/
ca: http://contactform7.com/submit-button/

en: Generate a form-tag for a submit button. For more details, see %s.
ca: Genera una etiqueta de formulari per a un botó 'Enviar'. Per a més detalls veieu %s.

en: submit
ca: envia

en: Insert a blank item as the first option
ca: Insereix un element en blanc com a primera opció

en: Allow multiple selections
ca: Permet seleccions múltiples

en: Generate a form-tag for a drop-down menu. For more details, see %s.
ca: Genera una etiqueta de formulari per a un menú desplegable. Per a més detalls veieu %s.

en: drop-down menu
ca: menú desplegable

en: One pipe-separated question-answer pair (e.g. The capital of Brazil?|Rio) per line.
ca: Un parella de pregunta/respuesta per línia, separades per una barra vertical (|). Per exemple: Quina és la capital de Brasil?|Brasilia.

en: Questions and answers
ca: Preguntes i respostes

en: Quiz
ca: Pregunta

en: https://contactform7.com/quiz/
ca: http://contactform7.com/quiz/

en: Generate a form-tag for a question-answer pair. For more details, see %s.
ca: Genera una etiqueta de formulari per a un parell pregunta/resposta. Per a més detalls, veieu %s.

en: quiz
ca: pregunta

en: Sender doesn't enter the correct answer to the quiz
ca: El remitent no ha introduït una resposta vàlida a la pregunta

en: Slider
ca: Selector lliscant

en: Spinbox
ca: Selector de valor

en: Number Fields
ca: Camps numèrics

en: https://contactform7.com/number-fields/
ca: http://contactform7.com/number-fields/

en: Generate a form-tag for a field for numeric value input. For more details, see %s.
ca: Genera una etiqueta de formulari per a un camp d'entrada de valor numèric. Per a més detall, mireu %s.

en: number
ca: número

en: Number is larger than maximum limit
ca: Aquesta xifra supera el màxim establert.

en: Number is smaller than minimum limit
ca: Aquesta xifra està per sota del mínim establert.

en: Number format that the sender entered is invalid
ca: El format numèric és incorrecte.

en: This contact form contains file uploading fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
ca: Aquest formulari de contacte inclou camps de càrrega de fitxers, però la carpeta temporal pels fitxers (%s) no existeix o no té permís d'escriptura. Pots crear la carpeta o canviar-ne els permisos manualment.

en: To attach the file uploaded through this field to mail, you need to insert the corresponding mail-tag (%s) into the File Attachments field on the Mail tab.
ca: Per adjuntar el fitxer pujat mitjançant aquest camp al missatge de correu electrònic, heu d'inserir l'etiqueta de correu corresponent (%s) al camp Fitxers adjunts de la pestanya Correu electrònic.

en: Acceptable file types
ca: Tipus de fitxers acceptats

en: File size limit (bytes)
ca: Límit de mida del fitxer (bytes)

en: File Uploading and Attachment
ca: Pujada de fitxers i adjunts

en: https://contactform7.com/file-uploading-and-attachment/
ca: http://contactform7.com/file-uploading-and-attachment/

en: Generate a form-tag for a file uploading field. For more details, see %s.
ca: Genera una etiqueta de formulari per a un camp de càrrega de fitxer. Per a més detall, mireu %s.

en: file
ca: fitxer

en: Uploading a file fails for PHP error
ca: Pujar un fitxer pot fallar per un error de PHP

en: Uploaded file is too large
ca: El fitxer és massa gran

en: Uploaded file is not allowed for file type
ca: El fitxer pujat és un d'un tipus que no està permès

en: Uploading a file fails for any reason
ca: Pujar un fitxer pot fallar per qualsevol motiu

en: Max
ca: Màxim

en: Min
ca: Mínim

en: Range
ca: Interval

en: Use this text as the placeholder of the field
ca: Utilitza aquest text com a marcador del camp

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Date Field
ca: Camp data

en: https://contactform7.com/date-field/
ca: http://contactform7.com/date-field/

en: Generate a form-tag for a date input field. For more details, see %s.
ca: Genera una etiqueta de formulari per a un camp data  Per a més detall, mireu %s.

en: date
ca: data

en: Date is later than maximum limit
ca: Aquesta data supera la data límit establerta.

en: Date is earlier than minimum limit
ca: La data és anterior al límit mínim

en: Date format that the sender entered is invalid
ca: El format de la data no és vàlid.

en: To use the value input through this field in a mail field, you need to insert the corresponding mail-tag (%s) into the field on the Mail tab.
ca: Per rebre les dades enviades a través d'aquest camp, heu d'inserir l'etiqueta corresponent (%s) en algun dels camps de la pestanya Correu electrònic.

en: Make checkboxes exclusive
ca: Fes que les caselles de verificació siguin exclusives

en: Wrap each item with label element
ca: Envolteu cada element amb l'element etiqueta

en: Put a label first, a checkbox last
ca: Poseu primer una etiqueta, la casella de verificació al final

en: One option per line.
ca: Una opció per línia.

en: Required field
ca: Camp requerit

en: Field type
ca: Tipus de camp

en: Checkboxes, Radio Buttons and Menus
ca: Caselles de verificació, botons d'opció i menús

en: https://contactform7.com/checkboxes-radio-buttons-and-menus/
ca: http://contactform7.com/checkboxes-radio-buttons-and-menus/

en: Generate a form-tag for a group of radio buttons. For more details, see %s.
ca: Genera una etiqueta de formulari per a un grup de botons de selecció. Per a més detalls, veieu %s.

en: Generate a form-tag for a group of checkboxes. For more details, see %s.
ca: Genera una etiqueta de formulari per a un grup de caselles de verificació. Per a més detalls, veieu %s.

en: radio buttons
ca: botons de selecció

en: checkboxes
ca: caselles de verificació

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the necessary libraries (GD and FreeType) are not available on your server.
ca: Aquest formulari de contacte fa servir CAPTCHA, però les llibreries necessàries (GD i FreeType) no estan disponibles al teu servidor.

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
ca: Aquest formulari de contacte fa servir CAPTCHA, però la carpeta temporal pels fitxers (%s) no existeix o no hi ha permís d'escriptura. Pots crear la carpeta o canviar-ne els permisos manualment.

en: Input field settings
ca: Preferències del camp

en: Image settings
ca: Preferències d'imatge

en: https://contactform7.com/captcha/
ca: http://contactform7.com/captcha/

en: Generate form-tags for a CAPTCHA image and corresponding response input field. For more details, see %s.
ca: Genera etiquetes de formulari per a una imatge CAPTCHA i un camp d'entrada de resposta corresponent. Per a més detalls, veieu %s.

note: translators: %s: link labeled 'Really Simple CAPTCHA'
en: To use CAPTCHA, you first need to install and activate %s plugin.
ca: Per utilitzar CAPTCHA, primer heu d'instal·lar i activar l'extensió %s.

en: Your entered code is incorrect.
ca: Has introduït un codi incorrecte.

en: The code that sender entered does not match the CAPTCHA
ca: El codi introduït no coincideix amb CAPTCHA

en: Insert Tag
ca: Insereix una etiqueta

en: Class attribute
ca: Atribut de classe

en: Id attribute
ca: Atribut d'ID

en: Options
ca: Opcions

en: Name
ca: Nom

en: Acceptance Checkbox
ca: Casella d'acceptació

en: https://contactform7.com/acceptance-checkbox/
ca: http://contactform7.com/acceptance-checkbox/

en: Generate a form-tag for an acceptance checkbox. For more details, see %s.
ca: Genera una etiqueta de formulari per a una casella de verificació. Per a més detalls, veieu %s.

en: acceptance
ca: acceptació

en: <code>%1$s</code> property of a <code>WPCF7_ContactForm</code> object is <strong>no longer accessible</strong>. Use <code>%2$s</code> method instead.
ca: La propietat <code>%1$s</code> de l'objecte <code>WPCF7_ContactForm</code> <strong>ja no és accessible</strong>. En el seu lloc, utilitzeu el mètode <code>%2$s</code>.

en: Untitled
ca: Sense títol

en: Contact Form
ca: Formulari de Contacte

en: There is a field with input that is shorter than the minimum allowed length
ca: Hi ha un camp on el contingut és més curt que la longitud mínima permesa

en: There is a field with input that is longer than the maximum allowed length
ca: Hi ha un camp on el contingut és més llarg que la longitud màxima permesa

en: There is a field that the sender must fill in
ca: Hi ha un camp que falta omplir

en: There are terms that the sender must accept
ca: Hi ha termes que s'han d'acceptar

en: Submission was referred to as spam
ca: Sembla que aquest missatge és SPAM

en: Validation errors occurred
ca: Hi ha errors de validació

en: Sender's message failed to send
ca: El missatge no s'ha pogut enviar

en: Sender's message was sent successfully
ca: El missatge s'ha enviat correctament

note: translators: 1: blog name, 2: blog URL
en: This e-mail was sent from a contact form on %1$s (%2$s)
ca: Aquest correu electrònic s'ha enviat des del formulari de contacte de %1$s (%2$s)

en: Message Body:
ca: Missatge:

note: translators: %s: [your-subject]
en: Subject: %s
ca: Assumpte: %s

note: translators: %s: [your-name] <[your-email]>
en: From: %s
ca: De: %s

en: Send
ca: Enviar

en: Your Message
ca: El teu missatge

en: Your Email
ca: El vostre correu electrònic

en: (required)
ca: (obligatori)

en: Your Name
ca: El teu nom

note: translators: %s: title of form-tag like 'email' or 'checkboxes'
en: Form-tag Generator: %s
ca: Generador d'etiquetes de formulari: %s

en: For more information:
ca: Per a més informació:

en: Any information you provide will not be shared with service providers without your authorization.
ca: Sense la vostra autorització, no es compartirà cap informació que proporcioneu amb els proveïdors de servei.

en: You may need to first sign up for an account with the service that you plan to use. When you do so, you would need to authorize Contact Form 7 to access the service with your account.
ca: Primer haureu de registrar un compte amb el servei que tingueu pensat utilitzar. Un cop registrats, haureu d'autoritzar a Contact Form 7 per accedir al servei amb el teu compte.

en: On this screen, you can manage services that are available through Contact Form 7. Using API will allow you to collaborate with any services that are available.
ca: En aquesta pantalla, podeu gestionar els serveis que estan disponibles a través de Contact Form 7. L'API us permetrà col·laborar amb els serveis que estan disponibles.

en: There are also special mail-tags that have specific names, but don&#8217;t have corresponding form-tags. They are used to represent meta information of form submissions like the submitter&#8217;s IP address or the URL of the page.
ca: També hi ha etiquetes de correu electrònic especials que tenen noms específics, però que no tenen etiquetes de formulari corresponents. Es fan servir per representar la informació meta dels enviaments a través del formulari, com l'adreça IP del remitent o l'URL de la pàgina.

en: A mail-tag is also a short code enclosed in square brackets that you can use in every Mail and Mail (2) field. A mail-tag represents a user input value through an input field of a corresponding form-tag.
ca: Una etiqueta de correu electrònic també és un codi abreujat entre claudàtors que es pot utilitzar en cada camp a Correu electrònic i Correu electrònic (2). Una etiqueta de correu electrònic representa un valor d'entrada de l'usuari a través del camp d'entrada d'una etiqueta de formulari corresponent.

en: While form-tags have a comparatively complex syntax, you don&#8217;t need to know the syntax to add form-tags because you can use the straightforward tag generator (<strong>Generate Tag</strong> button on this screen).
ca: Mentre que les etiquetes de formulari tenen una sintaxi relativament complexa, no cal conèixer-la per afegir-les, ja que pots fer servir el generador d'etiquetes (botó <strong>Insereix etiqueta </strong> en aquesta pantalla).

en: A form-tag is a short code enclosed in square brackets used in a form content. A form-tag generally represents an input field, and its components can be separated into four parts: type, name, options, and values. Contact Form 7 supports several types of form-tags including text fields, number fields, date fields, checkboxes, radio buttons, menus, file-uploading fields, CAPTCHAs, and quiz fields.
ca: Una etiqueta de formulari és un codi abreujat entre claudàtors, usat en el contingut del formulari. Una etiqueta de formulari generalment representa un camp d'entrada, i els seus components es poden dividir en quatre parts: tipus, nom, opcions i valors. Contact Form 7 és compatible amb diversos tipus d'etiquetes de formulari que inclouen camps de text, camps de nombre, camps de data, caselles de verificació, botons de selecció, menús, camps de càrrega d'arxius, CAPTCHAs, i camps de preguntes.

en: <strong>Additional Settings</strong> provides a place where you can customize the behavior of this contact form by adding code snippets.
ca: Les <strong>preferències addicionals</strong> proporcionen un lloc on podeu personalitzar el comportament d'aquest formulari de contacte, afegint fragments de codi.

en: In <strong>Messages</strong>, you can edit various types of messages used for this contact form. These messages are relatively short messages, like a validation error message you see when you leave a required field blank.
ca: A <strong>Missatges</strong>, podeu editar diversos tipus de missatges utilitzats per a aquest formulari de contacte. Aquests missatges són relativament curts, com un missatge d'error de validació que apareix quan es deixa en blanc un camp obligatori.

en: <strong>Mail (2)</strong> is an additional mail template that works similar to Mail. Mail (2) is different in that it is sent only when Mail has been sent successfully.
ca: <strong>Correu electrònic (2)</strong> és una plantilla de correu addicional que funciona de manera similar a Correu electrònic. Correu electrònic (2) difereix en que s'envia únicament quan el primer correu s'ha enviat amb èxit.

en: <strong>Mail</strong> manages a mail template (headers and message body) that this contact form will send when users submit it. You can use Contact Form 7&#8217;s mail-tags here.
ca: <strong>Correu electrònic</strong> administra la plantilla de correu (capçaleres i cos del missatge) que enviarà aquest formulari de contacte. Podeu fer servir aquí les etiquetes de correu electrònic de Contact Form 7.

en: <strong>Form</strong> is a content of HTML form. You can use arbitrary HTML, which is allowed inside a form element. You can also use Contact Form 7&#8217;s form-tags here.
ca: <strong>Formulari</strong> és el contingut del formulari en HTML. Pots fer servir HTML arbitrari, permès dins d'un element del formulari. També pots fer servir aquí les etiquetes de formulari de Contact Form 7.

en: <strong>Title</strong> is the title of a contact form. This title is only used for labeling a contact form, and can be edited.
ca: <strong>Títol</strong> és el títol d'un formulari de contacte. Aquest títol només es fa servir per etiquetar un formulari de contacte, i es pot editar.

en: On this screen, you can edit a contact form. A contact form is comprised of the following components:
ca: En aquesta pàgina podeu editar un formulari de contacte. Un formulari de contacte es compon dels següents elements:

en: <strong>Duplicate</strong> - Clones that contact form. A cloned contact form inherits all content from the original, but has a different ID.
ca: <strong>Duplica</strong> - Clona aquest formulari de contacte. Un formulari de contacte clonat hereta tot el contingut de l'original, però té una ID diferent.

en: <strong>Edit</strong> - Navigates to the editing screen for that contact form. You can also reach that screen by clicking on the contact form title.
ca: <strong>Edita</strong> - Obre la pàgina d'edició d'aquest formulari de contacte. També podeu arribar a aquesta pàgina fent clic al títol del formulari de contacte.

en: Hovering over a row in the contact forms list will display action links that allow you to manage your contact form. You can perform the following actions:
ca: En passar el ratolí sobre una fila de la llista de formularis de contacte es mostraran enllaços d'acció que us permetrà gestionar el vostre formulari. Podeu realitzar les següents accions:

en: On this screen, you can manage contact forms provided by Contact Form 7. You can manage an unlimited number of contact forms. Each contact form has a unique ID and Contact Form 7 shortcode ([contact-form-7 ...]). To insert a contact form into a post or a text widget, insert the shortcode into the target.
ca: En aquesta pantalla, podeu gestionar els formularis de contacte proporcionats per Contact Form 7. Podeu gestionar un nombre il·limitat de formularis de contacte. Cada formulari de contacte té una ID i un codi abreujat únics ([contact-form-7 ...]). Per inserir un formulari de contacte en una entrada o giny de text, inseriu el codi abreujat en el contingut corresponent.

en: Mail-tags
ca: Etiquetes de correu electrònic

en: Form-tags
ca: Etiquetes de formulari

en: Available Actions
ca: Accions disponibles

en: Overview
ca: Resum

en: You can add customization code snippets here. For details, see %s.
ca: Podeu afegir aquí fragments de codi personalitzat. Per a més detall mireu %s.

en: https://contactform7.com/additional-settings/
ca: http://contactform7.com/additional-settings/

en: File Attachments
ca: Fitxers adjunts

en: Use HTML content type
ca: Utilitzar contingut HTML

en: Exclude lines with blank mail-tags from output
ca: Exclou les línies amb etiquetes de correu electrònic buides a la sortida

en: Message Body
ca: Cos del missatge

en: Additional Headers
ca: Capçaleres addicionals

en: Subject
ca: Assumpte

en: From
ca: De

en: To
ca: A

en: In the following fields, you can use these mail-tags:
ca: En els següents camps, podeu utilitzar aquestes etiquetes de correu electrònic:

en: Mail (2) is an additional mail template often used as an autoresponder.
ca: Correu (2) és una plantilla de correu electrònic addicional que s'utilitza sovint com a resposta automàtica.

en: Use Mail (2)
ca: Utilitza el correu (2)

en: Mail (2)
ca: Correu (2)

note: translators: %s: time since the creation of the contact form
en: %s ago
ca: fa %s

note: translators: %s: title of contact form
en: Edit &#8220;%s&#8221;
ca: Edita &#8220;%s&#8221;

en: Edit
ca: Editar

en: Date
ca: Data

en: Author
ca: Autor

en: Shortcode
ca: Codi curt

en: Title
ca: Títol

en: Additional Settings
ca: Preferències addicionals

note: translators: %d: number of additional settings
en: Additional Settings (%d)
ca: Preferències addicionals (%d)

en: Messages
ca: Missatges

en: Mail
ca: Correu

en: Form
ca: Formulari

en: Support
ca: Suport

en: https://contactform7.com/support/
ca: http://contactform7.com/support/

en: FAQ
ca: Preguntes Més Freqüents (FAQ)

en: https://contactform7.com/faq/
ca: http://contactform7.com/faq/

en: Docs
ca: Documents

en: https://contactform7.com/docs/
ca: http://contactform7.com/docs/

en: You are about to delete this contact form.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
ca: El formulari de contacte serà eliminat.
      'Cancel·la' per anular-ho, 'OK' per confirmar-ho.

en: Delete
ca: Elimina

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Status
ca: Estat

en: You can also use this old-style shortcode:
ca: També podeu fer servir aquest codi abreujat antic:

en: Copy this shortcode and paste it into your post, page, or text widget content:
ca: Copieu aquest codi i enganxeu-lo al contingut d'una entrada, pàgina o giny de text:

en: Enter title here
ca: Introduïu el títol aquí

en: Save
ca: Desa

en: You are not allowed to edit this contact form.
ca: No teniu permisos per editar aquest formulari de contacte.

en: https://contactform7.com/save-submitted-messages-with-flamingo/
ca: http://contactform7.com/save-submitted-messages-with-flamingo/

en: https://contactform7.com/spam-filtering-with-akismet/
ca: http://contactform7.com/spam-filtering-with-akismet/

en: Setting Up Mail
ca: Configurant el correu

en: https://contactform7.com/donate/
ca: http://contactform7.com/donate/

en: Contact Form 7 needs your support.
ca: El Contact Form 7 necessita la vostra ajuda.

en: Dismiss
ca: Descarta

note: translators: 1: version of Contact Form 7, 2: version of WordPress, 3: URL
en: <strong>Contact Form 7 %1$s requires WordPress %2$s or higher.</strong> Please <a href="%3$s">update WordPress</a> first.
ca: <strong>Contact Form 7 %1$s necessita un WordPress %2$s o superior.</strong> Sisplau, <a href="%3$s">actualitza el WordPress</a> primer.

en: Settings
ca: Preferències

en: Contact form deleted.
ca: Formulari de contacte eliminat.

en: Contact form saved.
ca: Formulari de contacte desat.

en: Contact form created.
ca: Formulari de contacte creat.

en: Search Contact Forms
ca: Cercar formularis de contacte

note: translators: %s: search keywords
en: Search results for &#8220;%s&#8221;
ca: Resultats de cerca per &#8220;%s&#8221;

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
ca: Els canvis realitzats es perdran si sortiu d'aquesta pàgina.

en: Error in deleting.
ca: Error en suprimir.

en: You are not allowed to delete this item.
ca: No tens permís per suprimir aquest element.

en: You are not allowed to edit this item.
ca: No teniu permisos per editar aquest element.

en: Integration
ca: Integració

en: Integration with Other Services
ca: Integració amb altres serveis

en: Add New
ca: Afegeix nou

en: Add New Contact Form
ca: Afegeix un formulari de contacte nou

en: Contact Forms
ca: Formularis de Contacte

en: Edit Contact Form
ca: Edita el formulari de contacte

en: Contact
ca: Contacte
